KarabükWEB Hakkımızda

Web Sektörüne Başlangıç

2013 yılında ufak ufak atıldığım web sektöründe geliştirmiş olduğum projeler ile beğeni kazandım. Sektöre ajans olarak değil de bireysel başladığım zamanlarda pek çok gelir kapılı projeleri müşterilerime sundum. Google kaynaklı pek çok proje müşterilerime gelir kapısı olmayı başardı. Buda benim sektördeki başarılı bir çalışan olduğumu bana gösterdi diyebiliriz.

Sektördeki İlerleyişimiz ve Gelişim

3 sene sektörde bu şekilde bireysel devam ettiğim sırada, bir dijital web ajansı sahibi olmayı düşündüm. Çalışma sürecinde beraber olduğumuz arkadaşlarla kurumsal niteliğinde olan bir AJANS kurduk. 2017 yılında ekip arkadaşlarımız ile birlikte ajansımız web sektörüne adım attı ve hizmet vermeye başladı.

Neden Karabük ? Neden Karabük Web ?

Ekip ve çalışma arkadaşlarımız ile bulunduğumuz şehirdeki pek çok web konusunda eksiklik olduğunu sezdik ve ilk ajansımızı bu bölgede kurmaya karar verdik. Karabükweb firması 4 kişilik bir ekip ajansıdır.

2020 Yılı ve Şu An Ne Durumdayız ?

Karabükweb olarak yaptığımız çalışmalarla beğeniler kazanmaya devam ediyoruz. Karabük ismimizi genele yayıyoruz. " Kurumsalwebsite.com " markasına tüm hakları ile sahip olduk ve aramıza kattık. Karabük ile sınırlı kaldığımız şu zamanda tüm Türkiye'ye açılarak pek çok büyük illerde çalışma ortakları edindik. Çalışmalarımıza gün geçtikçe daha hızlı şekilde devam ediyoruz. Sizleri de aramıza bekliyor olacağız.. (:

Karabük Web Tasarım - Şirket Tanıtımı
SEO & BACKLİNK - 7/24 Web Danışmanlık

İletişim Bilgileri 

SAFRANBOLU / KARABÜK

karabukweb.com@gmail.com

Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim. Modern ve özgün tasarımlı web sitelerinizi yapıyoruz, daha çok müşteri kitlesi edinebilmeniz için sıralamalarda çıkmanızı sağlıyoruz.

Karabük Web Dijital Ajans

Karabük Web Dijital Ajans

Önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.
Çalışmalarımızı titiz ve özveri ile yapıyor, siz tamam demeden ödeme almıyoruz.
İşimizi teslim ediyor, müşterimizi memnun ediyor ve sonrasında ödemesini alıyoruz.